BTE Power Rankings on ThisIsBracketRacing.com
 
Ever wonder who’s the best (or most successful) sportsman racer on the planet? While there is certainly never a concrete answer to that question, at ThisIsBracketRacing.com, we’ve developed the first comprehensive points system to attempt to determine the most dominant drivers of the season. The BTE “Power Rankings” is a simple system that compiles “Power Points” for sportsman racers based on final round appearances at NHRA, IHRA, and big dollar bracket racing events. It is the first formula of it’s kind that groups “Class” racers and “bracket” racers together in an effort to determine the sportsman competitor that enjoyed the better season, nationwide, regardless of car or class.
 
Below are the current BTE “Power Rankings” for the 2011 season.   View 2010 BTE Power Rankings | View 2009 BTE Power Rankings
 
 
 
Qualifying Events               How Points are Awarded               Prize Fund               Sponsors
 
Driver Name Points Total Last Event Ranking Finish
Jody Lang 96 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 1 win
Nick Folk 91 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 2 Runner-Up
Peter Biondo 90 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 3 win
John Labbous, Jr. 86 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 4 Runner-Up
Shane Carr 84 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 5 win
Jeg Coughlin, Jr. 82 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 6 win
Tommy Phillips 72 NHRA AAA Texas Nationals (Texas Motorplex map) 7 win
Jason Lynch 61 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 8 win
Joe Santangelo 55 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 9 win
Wesley Washington, Jr. 53 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 10 win
Mark Faul 52 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 11 win
Tommy Plott 52 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 11 Runner-Up
Edmond Richardson 48 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 13 win
Troy Coughlin, Jr. 47 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 14 Runner-Up
Anthony Bertozzi 45 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 15 Runner-Up
Cameron Manuel 43 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 16 win
Bryan Balducci 42 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 17 Runner-Up
Dan Fletcher 42 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 17 Runner-Up
Troy Williams, Jr. 41 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 19 Runner-Up
Jason Folk 40 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 20 win
Gary Williams 39 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 21 win
Todd Ewing 39 Million Dollar Race (Montgomery Motorsports Park map) 21 win
Kevin Brannon 37 Million Dollar Race (Montgomery Motorsports Park map) 23 Runner-Up
Timmy Smith 37 SGMP Super Bucks Blast (South Georgia Motorsports Park map) 23 win
Wes May 37 Turkey Classic (Kil-KareDragway map) 23 win
Brooke Warren 36 SGMP Super Bucks Blast (South Georgia Motorsports Park map) 26 Runner-Up
Ryan McClanahan 36 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 26 win
Slate Cummings 36 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 26 win
David Jones 35 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 29 Runner-Up
Kevin Kleineweber 35 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 29 Runner-Up
Scotty Reinscheld 35 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 29 win
Luke Bogacki 32 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 32 win
Mike Wiblishouser 31 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 33 win
Sheldon Gecker 31 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 33 win
Damian Landers 30 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 35 win
Jon Siegel 30 SGMP Super Bucks Blast (South Georgia Motorsports Park map) 35 win
Steve Casner 30 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 35 win
Jimmy Lewis 29 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 38 Runner-Up
Dallas Glenn 28 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 39 win
Thomas Bayer 28 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 39 win
David Latino 27 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 41 win
Jackie Alley 27 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 41 Runner-Up
Scotty Bodmer 27 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 41 Runner-Up
Steve Furr 27 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 41 win
Brian Folk 26 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 45 win
Chris Chaney 26 NHRA AAA Texas Nationals (Texas Motorplex map) 45 Runner-Up
Marco Abruzzi 26 Pittsburg Silver Mine 10's (Pittsburgh Raceway Park map) 45 win
Roy St. Dennis 26 Bonfire Nationals (Muncie Dragway map) 45 win
Ryan Herem 26 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 45 win
T.G. Paschal 26 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 45 Win
Anthony Trauth 25 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 51 Runner-Up
David Rampy 25 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 51 win
Gary Stinnett 25 NHRA Division 3 LODRS (Heartland Park Topeka map) 51 win
J.P. Hickman 25 Spring Fling (Bristol Dragway map) 51 Win
Matt Cornell 25 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 51 win
Mike Ferderer 25 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 51 Runner-Up
Ricky Adkins 25 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 51 win
Steve Foley 25 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 51 Win
Tadd Gates 25 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 51 win
Jerry Emmons 24 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 60 win
Lisa Bolton 24 Moser Axle Mania (US131 Motorsports Park map) 60 win
Mike Sawyer 24 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 60 Runner-Up
Jesse Alberts 23 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 63 Runner-Up
Steve Williams 23 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 63 win
Brad Plourd 22 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 65 Runner-Up
Brandon Peterson 22 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 65 win
Jason Kenny 21 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 67 win
Jeff Lopez 21 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 67 Win
Michael Mans 21 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 67 win
Michelle Furr 21 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 67 win
Russell Linke 21 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 67 Win
Val Torres 21 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 67 win
Aaron Vail 20 Million Dollar Race (Montgomery Motorsports Park map) 73 win
Brian Hughes 20 NHRA Division 4 E.T. Finals (Texas Motorplex map) 73 win
Clayton Nance 20 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 73 Win
Cody Moore 20 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 73 win
Dave Harvey, Jr. 20 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 73 win
David Guerra 20 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 73 win
Jim Meador 20 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 73 win
Jimmy Hidalgo, Jr. 20 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 73 Runner-Up
Phil Unruh 20 NHRA AAA Texas Nationals (Texas Motorplex map) 73 win
Roger Taylor 20 US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 73 Win
Rustin Mayse 20 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 73 win
Steve Mikus 20 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 73 win
Todd Stewart 20 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 73 win
Trent Jones 20 $20,000 Race (Carolina Dragway, Inc. map) 73 win
Wesley Roberts 20 Door Car Nationals (Piedmont Dragway map) 73 win
Brett Nesbitt 19 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 88 win
Curt Frederich 19 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 88 win
Jimmy Defrank 19 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 88 win
Toby Lang 19 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 88 win
Adam Cline 18 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 92 win
Bob Gulitti 18 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 92 Win
Bob Marshall 18 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 92 Runner-Up
Craig Marshall 18 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 92 win
Jason McKague 18 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 92 Runner-Up
Jennifer White 18 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 92 Win
Justin Morgan 18 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 92 Win
Keith McCullar 18 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 92 Win
Larry Stewart 18 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 92 Win
Mark Jones 18 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 92 win
Mike Crutchfield 18 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 92 Win
Myron Piatek 18 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 92 Win
Ray Martin 18 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 92 win
Rob Harvischak 18 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 92 win
Rob Moser 18 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 92 win
Ryan Baudoin 18 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 92 Win
Steve Wann 18 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 92 win
A.J. Ashe 17 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 109 Runner-Up
Chris DePascale 17 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 109 win
Dan Northrop 17 Door Car Nationals (Atco Raceway map) 109 win
John Dustin 17 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 109 win
Kevin Helms 17 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 109 Runner-Up
Michael Beard 17 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 109 Runner-Up
Mike Shannon 17 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 109 Runner-Up
Roger Warren 17 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 109 Runner-Up
Steve Domingues 17 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 109 Runner-Up
Tom Dauber 17 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 109 Runner-Up
Daryl Bureski 16 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 119 Runner-Up
David Tatum 16 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 119 Win
Ed DeStaute 16 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 119 win
Jeremy Mason 16 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 119 win
Ray Todd 16 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 119 win
Robbie Shaw 16 NHRA Division 2 LODRS (Zmax Dragway map) 119 Runner-Up
Shane Maddox 16 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 119 win
Sherman Adcock 16 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 119 Runner-Up
Terry Emmons 16 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 119 Runner-Up
Allen Macham 15 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 128 win
Billy Torrence 15 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 128 win
Brandon Jarrell 15 SGMP Super Bucks Blast (South Georgia Motorsports Park map) 128 Runner-Up
Brian Antony 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 128 win
Chris LeBlanc 15 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 128 Win
Dave Crawford 15 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 128 win
Dave Heuwetter 15 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 128 Win
Dean Karns 15 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 128 win
Dennis Hill 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 128 win
Dominic Balducci 15 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 128 win
Ed Talbert 15 World Footbrake Challenge (Bristol Dragway map) 128 Runner-Up
Eric Reiff 15 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 128 Win
Eric Reyes 15 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 128 win
Gary Emmons 15 NHRA AAA Texas Nationals (Texas Motorplex map) 128 win
Greg Ventura 15 NHRA Pacific Sportsnationals (Auto Club Fontana map) 128 Win
Hagen Gary 15 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 128 Win
Jeff Jerome 15 NHRA Pacific Sportsnationals (Auto Club Fontana map) 128 Win
Jeff Teuton 15 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 128 win
Jeremy Duncan 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 128 win
Jim Glenn 15 NHRA Winternationals (Auto Club Fontana map) 128 Win
Jimmy DiCiacco 15 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 128 Runner-Up
Jimmy Stookey 15 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 128 Runner-Up
Jody Davies 15 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 128 win
Joe Tysinger 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 128 win
Josh Baker 15 Thanksgiving Bracket Bash (Beech Bend Raceway Park map) 128 Runner-Up
Kyle Cultrerra 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 128 Win
Lenny Williams 15 NHRA US Auto Plus Nationals (Maple Grove Raceway map) 128 win
Mark Horton 15 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 128 Win
Mark Pickens 15 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 128 Win
Matt Cooke 15 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 128 Win
Michael Iacono 15 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 128 win
Michael Shoop 15 Raider ET Challenge (Maryland International Raceway map) 128 win
Mickey Whaley 15 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 128 Win
Mike Saye 15 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 128 Win
Paul Snell 15 NHRA Pacific Sportsnationals (Auto Club Fontana map) 128 Win
Phil Smida 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 128 win
Randi Lyn Shipp 15 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 128 win
Randy Hopkins 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 128 win
Randy Vados 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 128 win
Richard Pierson 15 NHRA AAA Texas Nationals (Texas Motorplex map) 128 win
Rick Huffman 15 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 128 Win
Ron Mattson 15 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 128 Runner-Up
Ryan Ondrejko 15 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 128 Win
Scott Albrecht 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 128 Win
Scott Burton 15 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 128 Win
Scott Lawton 15 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 128 Win
Scotty Richardson 15 IHRA TOC Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 128 Win
Shawn Carpenter 15 Door Car Nationals (Piedmont Dragway map) 128 win
Shawn Langdon 15 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 128 Runner-Up
Steve Cohen 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 128 Win
Steven Dziorny 15 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 128 win
Tom Stalba 15 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 128 Runner-Up
Tony Arcuni 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 128 Win
Tony Broussard 15 NHRA Winternationals (Auto Club Fontana map) 128 Win
Tony Jardino 15 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 128 win
Troy Stone 15 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 128 Win
Victor Guilmino 15 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 128 win
William Swann 15 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 128 Win
Jeremy McKague 14 JEGS Summer Door Car Shootout (I-57 Dragstrip map) 186 Runner-Up
Jesse Bobo 14 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 186 Runner-Up
Ray Miller III 14 SGMP Super Bucks Blast (South Georgia Motorsports Park map) 186 Runner-Up
Scott LaBudde 14 Big Bucks (Byron Dragway map) 186 Runner-Up
Wyatt Colbert 14 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 186 Runner-Up
Aaron Allison 13 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 191 Runner-Up
Al Burkett 13 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 191 win
Allen Lowery 13 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 191 Win
Donald Webb 13 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 191 Runner-Up
Ed Richardson 13 SGMP Super Bucks Blast (South Georgia Motorsports Park map) 191 Runner-Up
J.B. Donati 13 10 Grand Slam (Richmond Dragway map) 191 win
Jason Rich 13 US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 191 Runner-Up
Rusty Cook 13 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 191 Runner-Up
Seth Phillips 13 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 191 win
Steve Corker 13 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 191 win
Darryn O'Conner 12 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 201 Runner-Up
Dave Connolly 12 SGMP Super Bucks Blast (South Georgia Motorsports Park map) 201 win
Donnie Brown 12 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 201 Win
Doug Caplinger 12 Bottom Bulb Extravaganza (Pacemakers Dragway map) 201 Runner-Up
Gil Carty 12 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 201 win
Joe Sorensen 12 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 201 Runner-Up
Joel Lappierre 12 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 201 Runner-Up
Lester Adkins 12 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 201 win
Michael Miller 12 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 201 Runner-Up
Nick Hastings 12 Bottom Bulb Extravaganza (Pacemakers Dragway map) 201 Runner-Up
Will Steckly 12 No Box Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 201 win
Bo Upton 11 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 212 Runner-Up
Bob George 11 US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 212 Runner-Up
Chris Dean 11 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 212 Win
Craig Porter 11 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 212 Win
David Moore 11 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 212 Runner-Up
Greg Fowler 11 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 212 Runner-Up
Ken Etter 11 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 212 Runner-Up
Lynn Ellison 11 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 212 Win
Pete D'Agnolo 11 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 212 win
Todd Burks 11 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 212 win
Tommy Cable 11 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 212 win
Anthony Fetch 10 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 223 Runner-Up
Ashley Parker 10 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 223 win
Billy Maroun 10 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 223 win
Bradley Goss 10 St. Patti's Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 223 Win
Brian Clayton 10 Thunder in the Hills (Numidia Dragway map) 223 Win
Casey Thomas 10 St. Patti's Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 223 Win
Chris Johnson 10 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 223 win
Chris Plott 10 IHRA Division 1 E.T. Finals (Farmington Dragway map) 223 win
Chris Yates 10 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 223 win
Cody Wampler 10 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 223 win
Craig Meyer 10 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 223 win
Danny Nelson 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 223 Win
Darren Keener 10 US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 223 Runner-Up
Dave Brodsky 10 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 223 Win
David Bogner 10 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 223 win
Derrick Denny 10 Spring Fling (Bristol Dragway map) 223 Runner-Up
Dion Vickers 10 Pittsburg Silver Mine 10's (Pittsburgh Raceway Park map) 223 win
Don Anderson 10 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 223 win
Don Rudd 10 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 223 Win
Ed Smith 10 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 223 Win
Gary May 10 Thanksgiving Bracket Bash (Beech Bend Raceway Park map) 223 win
Jeff Martin 10 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 223 Win
Jeremy Bousman 10 Big Bucks (Byron Dragway map) 223 win
Jeremy Jensen 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 223 Win
Jeremy York 10 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 223 Win
Jim Morrison 10 IHRA TOC Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 223 Runner-Up
Jimmy Arabie, Jr. 10 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 223 win
John Benoit 10 IHRA TOC Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 223 Win
John Labbous, Sr. 10 Spring Fling (Bristol Dragway map) 223 Runner-Up
John Rexing 10 Thanksgiving Bracket Bash (Beech Bend Raceway Park map) 223 win
JP Schuster 10 World Super Pro Challenge (Mid Michigan Motorplex map) 223 win
Keith Cox 10 10 Grand Slam (Richmond Dragway map) 223 win
Ken Sullivan 10 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 223 Win
Kenneth Dick 10 Jim Harrington Memorial Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 223 win
Kenny Smith 10 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 223 Win
Kurt Harrington 10 JEGS Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 223 win
Kyle Rizzoli 10 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 223 win
Lenny Bucher 10 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 223 Win
Mark Nowicki 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 223 Win
Mark Talmadge 10 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 223 win
Matthew Robinson 10 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 223 win
Merril Schrimser 10 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 223 Runner-Up
Mia Tedesco 10 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 223 win
Randall Blinson 10 $20,000 Race (Carolina Dragway, Inc. map) 223 Runner-Up
Randy Melcher 10 TDR 10k (Cordova Dragway Park map) 223 Win
Randy Riggleman 10 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 223 win
Randy Scheuer 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 223 Runner-Up
Richard Alford 10 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 223 Runner-Up
Rick Harless 10 $5,000 Race (Holly Springs Motorsports map) 223 Runner-Up
Rod Boertman 10 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 223 win
Ron Zeller 10 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 223 win
Ronnie Proctor, Jr. 10 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 223 Win
Scott Lorish 10 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 223 Runner-Up
Steve Dunn 10 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 223 win
Terry Taylor 10 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 223 win
Tim Schmidt 10 Ten Grand Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 223 win
Trent Wilson 10 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 223 Runner-Up
Zach Schlumpf 10 US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 223 Runner-Up
Billy Smith 9 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 281 Runner-Up
Bob Phillips 9 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 281 win
Brien Radley 9 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 281 Win
Buddy Ferrell 9 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 281 Runner-Up
Don Sefton 9 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 281 win
Donny Urban 9 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 281 Runner-Up
Dylan Stott 9 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 281 Runner-Up
Jacob Pitt 9 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 281 win
Jeff Brooks 9 NHRA Division 2 LODRS (Zmax Dragway map) 281 win
Kathy Fisher 9 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 281 Runner-Up
Mike Turrentine 9 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 281 Runner-Up
Robert Matthews 9 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 281 win
Ronnie Proctor 9 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 281 Runner-Up
Scott Ball 9 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 281 win
Stephen McCrory 9 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 281 Runner-Up
Steve Dweck 9 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 281 Win
Allen Constantine 8 NHRA AAA Texas Nationals (Texas Motorplex map) 297 Runner-Up
Brett Speer 8 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 297 win
Chad Barclay 8 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 297 Win
Clint Dishman 8 $5,000 Race (Huntsville Dragway map) 297 Runner-Up
Dale Koncen 8 NHRA US Auto Plus Nationals (Maple Grove Raceway map) 297 Runner-Up
Dave Elrod 8 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 297 Runner-Up
Dave Klomps 8 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 297 Runner-Up
David Jones 8 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 297 win
Glenn Wright 8 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 297 Runner-Up
Greg Boutte 8 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 297 Win
Harvey Emmons III 8 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 297 Runner-Up
Jake Neibauer 8 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 297 win
Jamie Bridge 8 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 297 Runner-Up
Josh Rietscha 8 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 297 win
Kamron Wright 8 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 297 Runner-Up
Larry Bernhausen 8 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 297 win
Lauren Freer 8 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 297 Win
Michael Pennington 8 Megabucks (Tulsa Raceway Park map) 297 Runner-Up
Mike Henderson 8 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 297 Runner-Up
Monte Green 8 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 297 Runner-Up
Pat Martin 8 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 297 win
Ray Thurston 8 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 297 Win
Rob Kropfeld 8 JEGS Summer Door Car Shootout (I-57 Dragstrip map) 297 win
Robert Snowball 8 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 297 Runner-Up
Tony Elrod 8 Pittsburg Silver Mine 10's (Pittsburgh Raceway Park map) 297 Runner-Up
Andrew Stirk 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 322 Win
Barry Ryan 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 322 Win
Benny Gossett 7 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 322 Win
Bill Clarke 7 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 322 Win
Bill Wilson 7 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 322 Win
Billy Back 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 322 Win
Bo Butner 7 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 322 win
Brent Darroch 7 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 322 win
Brian Jones 7 Memorial Classic (Middle Tennessee Dragway map) 322 Win
Bryan Sylvester 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 322 Win
Chip Rumis 7 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 322 Runner-Up
CJ Keen 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 322 Win
Clint Blezien 7 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 322 Win
Cody Blackmon 7 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 322 Win
Dan Coss 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 322 Win
Deborah Ridenhour 7 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 322 Win
Dennis Meade 7 JEGS Doorslammer Open (National Trail Raceway map) 322 Runner-Up
Doug Gbur 7 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 322 win
Ed Olpin 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 322 Win
Frank Santrosa 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 322 Win
Gary Durham 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 322 Win
Gilbert Johnson 7 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 322 Win
Gordon Cole 7 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 322 Win
Greg Slack 7 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 322 Runner-Up
Heath Davis 7 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 322 win
James Antonette 7 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 322 Runner-Up
Jamie Goodman 7 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 322 Win
Jason McCandless 7 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 322 Win
Jeff Southerland 7 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 322 Win
Jerry Duffy, Sr. 7 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 322 Win
John Melnyk 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 322 Win
Les Herod 7 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 322 Win
Les Norton 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 322 Win
Matt Buck 7 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 322 Win
Matt Hawk 7 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 322 Win
Matt Smith 7 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 322 Final Split
Max McGlothin 7 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 322 Runner-Up
Michael McEntyre 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 322 Win
Mike Coughlin 7 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 322 Runner-Up
Mike Griggs 7 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 322 Runner-Up
Mike Pople 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 322 Win
Nathan Kemp 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 322 Win
Paul Nero 7 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 322 win
Ray Dew 7 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 322 win
Russ Stevenson 7 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 322 Win
Rusty Baad 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 322 win
Scott Hearn 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 322 Win
Sheldon Erfle 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 322 Win
Steve Lowe 7 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 322 Win
Steve Mesik 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 322 win
T.J. Pruitt 7 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 322 Win
Tez Powell 7 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 322 win
Todd Adkinson 7 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 322 Runner-Up
Tommy Lago 7 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 322 Final Split
Tommy Rice 7 Memorial Classic (Middle Tennessee Dragway map) 322 Win
Tony Myers 7 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 322 win
Tony Osredkar 7 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 322 Win
Tony Walker 7 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 322 Win
Travis Ringguth 7 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 322 Runner-Up
Vince Catalanotto 7 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 322 Win
Andy Durham 6 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 382 Runner-Up
Art Hoover 6 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 382 Runner-Up
Bart Nelson 6 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 382 win
Brandon Taylor 6 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 382 Runner-Up
Brian McClanahan 6 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 382 Runner-Up
Calvin Butler 6 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 382 Runner-Up
Casey Spradlin 6 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 382 Runner-Up
Chad Loge 6 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 382 Win
Charlie Stewart 6 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 382 Win
Chip Johnson 6 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 382 Runner-Up
Daryl Griffin 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 382 win
Dave Barcelon 6 NHRA Division 6 ET Finals (Firebird Raceway map) 382 win
Eric Waldo 6 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 382 Runner-Up
Gant Gatwood 6 US Open Bracket Championships (Beech Bend Raceway Park map) 382 Runner-Up
Gianni Cantusci 6 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 382 Runner-Up
Gina Mundt 6 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 382 Win
J.R. Lobner 6 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 382 Win
James Carter 6 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 382 Runner-Up
Jared Erichsen 6 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 382 Runner-Up
Jeff Adkinson 6 NHRA Division 2 LODRS (Zmax Dragway map) 382 win
John Scali 6 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 382 win
John Taylor 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 382 Win
Josh Dalrymple 6 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 382 win
Keith Russell 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 382 Win
Kevin Moore 6 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 382 win
Kip Guenzel 6 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 382 Win
Matt Antrobius 6 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 382 Runner-Up
Michael Johnston 6 NHRA AAA Texas Nationals (Texas Motorplex map) 382 Runner-Up
Michael Shelton 6 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 382 win
Mike DeSio 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 382 Runner-Up
Mike Ferraro 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 382 Win
Mike White 6 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 382 win
Phillip Pennington 6 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 382 Runner-Up
Randy Modersohn 6 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 382 Win
Ray Connolly 6 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 382 win
Richard Leone 6 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 382 win
Ricky Roe 6 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 382 win
Rube Allman 6 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 382 Win
Russell Marr 6 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 382 win
Steve Evans 6 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 382 win
Todd Stredling 6 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 382 w
Tom Gresham 6 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 382 Runner-Up
Tony Farmer 6 Memorial Day Race (Amarillo Dragway map) 382 Win
Troy Galbraith 6 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 382 win
Aaron Witsman 5 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 426 win
Abe Loewen 5 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 426 Runner-Up
Adam Bitzanis 5 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 426 win
Adam Davis 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 426 Runner-Up
Al Chinn 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 426 win
Allen Wickell 5 IHRA Division 2 ET Finals (Montgomery Motorsports Park map) 426 win
Alvie Merrill 5 NHRA Division 4 E.T. Finals (Texas Motorplex map) 426 win
Andy Closkey 5 IHRA Division 6 E.T. Finals (Castrol Raceway map) 426 win
Andy Snyder 5 IHRA Division 1 E.T. Finals (Farmington Dragway map) 426 win
Andy White 5 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 426 Runner-Up
Arlie Boggs 5 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 426 Runner-Up
Audie Wood 5 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 426 Runner-Up
Bill Dennis 5 NHRA Big O Tires Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 426 Runner-Up
Billy Vaughn 5 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 426 Runner-Up
Bob Hochrun 5 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 426 Runner-Up
Boomer Ellison 5 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 426 Runner-Up
Brad Pierce 5 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 426 Runner-Up
Brandon James 5 IHRA Division 2 ET Finals (Carolina Dragway, Inc. map) 426 win
Brandon Schmall 5 NHRA Division 5 E.T. Finals (Brainerd International Raceway map) 426 win
Brian Hoover 5 Superbucks (Numidia Dragway map) 426 Win
Brian Martel 5 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 426 Runner-Up
Brian Rowe 5 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 426 Runner-Up
Britt Cummings 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 426 Runner-Up
Brock Moshier 5 Superbucks (Numidia Dragway map) 426 Win
Bruce Kaul 5 Big Bucks (Byron Dragway map) 426 win
Bryan Robinson 5 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 426 Runner-Up
Buddy Wood 5 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 426 Runner-Up
Butch Weinrich 5 Jim Harrington Memorial Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 426 Runner-Up
Carl Cannavo 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 426 win
Chad Isley 5 TDR 10k (Cordova Dragway Park map) 426 Win
Chayse Trimp 5 NHRA Division 7 ET Finals (Las Vegas Motor Speedway map) 426 win
Chris Reynolds 5 Thunder in the Hills (Numidia Dragway map) 426 Runner-Up
Chuck Phelps 5 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 426 Runner-Up
Chuck Veach 5 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 426 Runner-Up
Cory Mong 5 Hoosier Bracket Nationals (Bunker Hill Dragstrip map) 426 win
Craig Anderson 5 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 426 Runner-Up
Craig Pfanestiel 5 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 426 Runner-Up
Dan Carter 5 NHRA Route 66 Nationals (Route 66 Raceway map) 426 Runner-Up
Dan Smith 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 426 Runner-Up
Dana Keniry 5 NHRA Finals (Auto Club Fontana map) 426 Runner-Up
Danny Black 5 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 426 Runner-Up
Darrel Goheen 5 NHRA Division 5 E.T. Finals (Brainerd International Raceway map) 426 win
Dave Shapiro 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 426 win
David Lacey 5 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 426 Runner-Up
David Richardson 5 IHRA Division 2 ET Finals (Carolina Dragway, Inc. map) 426 win
David Spaugh 5 St. Patti's Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 426 Win
Denny Turner 5 Raider ET Challenge (Maryland International Raceway map) 426 win
Derrick Adams 5 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 426 win
Derrick Jackson 5 NHRA Division 6 ET Finals (Firebird Raceway map) 426 win
Dillon Bontrager 5 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 426 win
Don Higgins 5 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 426 Runner-Up
Donny Toia 5 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 426 Runner-Up
Drew Skillman 5 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 426 Runner-Up
Dwayne Blair 5 Bluegrass Ken-Mor Nationals (Mt. Park Dragway map) 426 win
Dwayne Roberts 5 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 426 Runner-Up
Dwight Michael 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 426 Runner-Up
Earl Folse 5 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 426 Runner-Up
Ed Beyer 5 No Box Nationals (Muncie Dragway map) 426 Win
Eddie Hamilton 5 St. Patti's Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 426 Runner-Up
Eric Bonewell 5 Racers Appreciation Race (E.T. Raceway map) 426 win
Evan Shoopman 5 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 426 Win
Francis Ross 5 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 426 Runner-Up
Gabriel Torres 5 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 426 Runner-Up
Gary Ingold 5 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 426 win
Gary Koch 5 NHRA Division 5 E.T. Finals (Brainerd International Raceway map) 426 win
Gary Linkhorn 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 426 Runner-Up
Gary Richard 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 426 Runner-Up
Gary Wojnowski, Sr. 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 426 Runner-Up
George Rupert 5 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 426 Runner-Up
Gilbert Johnson, Jr. 5 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 426 Runner-Up
Gino Fagnilli 5 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 426 Runner-Up
Glenn Butcher 5 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 426 Runner-Up
Jacky King 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 426 Runner-Up
James Caro 5 NHRA Southern Nationals (Atlanta Dragway map) 426 Runner-Up
Jamie Tupper 5 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 426 Runner-Up
Jarrod Bowman 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 426 Runner-Up
Jason Ackerman 5 TDR 10k (Cordova Dragway Park map) 426 Runner-Up
Jay Norris 5 IHRA Division 9 E.T. Finals (Rockingham Dragway map) 426 win
Jay Peppler 5 NHRA AAA Texas Nationals (Texas Motorplex map) 426 Runner-Up
Jay Robinson 5 IHRA Division 4 E.T. Finals (Dallas Raceway map) 426 win
Jeff Farrar 5 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 426 win
Jeff Goodman 5 Iron Man Classic (Middle Tennessee Dragway map) 426 win
Jeff Harmon 5 No Box Iron Man Shootout (Middle Tennessee Dragway map) 426 Win
Jeff Mandell 5 $5,000 Race (U.S. 43 Raceway Park map) 426 win
Jeff Norton 5 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 426 win
Jeff Rudisill 5 IHRA Sportsman Spectacular (Virginia Motorsports Park map) 426 Runner-Up
Jeromy Hefler 5 NHRA Division 4 E.T. Finals (Texas Motorplex map) 426 win
Jerry Bennett 5 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 426 Runner-Up
Jerry Walker 5 Big Money Race (Holly Springs Motorsports map) 426 Win
Jeryka Lobner 5 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 426 Runner-Up
Jesse Ivey 5 NHRA Division 2 ET Finals (Silver Dollar Raceway map) 426 win
Jim Harrison 5 NHRA Division 1 ET Finals (U.S. 13 Dragway map) 426 win
Jim Young 5 NHRA Division 1 ET Finals (U.S. 13 Dragway map) 426 win
Jody Ames 5 Thunder in the Hills (Numidia Dragway map) 426 Win
Jody Simoneaux 5 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 426 Runner-Up
Joe Lisa 5 NHRA US Auto Plus Nationals (Maple Grove Raceway map) 426 Runner-Up
Joe Tharp, Jr. 5 IHRA Division 3 E.T. Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 426 win
Joey Willets 5 IHRA Division 9 E.T. Finals (Rockingham Dragway map) 426 win
Jon Maugans 5 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 426 win
Justin Finfield 5 Big Bucks (Byron Dragway map) 426 Win
Justin Sibley 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 426 Runner-Up
Kathy Kiekel 5 IHRA Division 3 E.T. Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 426 win
Kelly Lipscomb 5 IHRA Division 5 E.T. Finals (US131 Motorsports Park map) 426 win
Ken Mostowich 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 426 Runner-Up
Kenny Upton 5 NHRA Pacific Sportsnationals (Auto Club Fontana map) 426 Runner-Up
Kenzi Smith 5 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 426 Runner-Up
Kevin Hall 5 Bonfire Nationals (Muncie Dragway map) 426 win
Kevin Pruett 5 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 426 win
Kevin Wideman 5 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 426 win
Kurt Holland 5 Thunder in the Hills (Numidia Dragway map) 426 Win
Laramie Reid 5 IHRA Division 4 E.T. Finals (Dallas Raceway map) 426 win
Larry Meadows 5 $5,000 Race (Holly Springs Motorsports map) 426 win
Larry Piper 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 426 Runner-Up
Larry Thomason 5 NHRA Spring Nationals (Houston Raceway Park map) 426 Runner-Up
Lee Dixon 5 MIR Poker Bash (Maryland International Raceway map) 426 Runner-Up
Linn Bebout 5 NHRA Northern Sportsnationals (National Trail Raceway map) 426 Runner-Up
Lucas Walker 5 Iron Man Classic (Middle Tennessee Dragway map) 426 win
Mark Horton 5 NHRA Division 2 ET Finals (Silver Dollar Raceway map) 426 win
Mark McDonald 5 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 426 Win
Mark Smith 5 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 426 win
Mark Walker 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 426 Win
Marty Flegal 5 Jim Harrington Memorial Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 426 win
Matt Obertanec 5 IHRA Division 3 E.T. Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 426 win
Mike Ruff 5 NHRA Gatornationals (Gainesville Raceway map) 426 Runner-Up
Mike Stokes 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 426 Runner-Up
Missy Phillips 5 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 426 Runner-Up
Moe Trujillo 5 Supreme Sportsman Series (Las Vegas Motor Speedway map) 426 Runner-Up
Natasha Cherchuk 5 IHRA Division 6 E.T. Finals (Castrol Raceway map) 426 win
Paul Londerville 5 IHRA Division 5 E.T. Finals (US131 Motorsports Park map) 426 win
Paula Holman 5 Thanksgiving Bracket Bash (Beech Bend Raceway Park map) 426 Runner-Up
Peter Kivett 5 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 426 Runner-Up
Preston Rodgers 5 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 426 Runner-Up
Randall Reid 5 NHRA Division 4 E.T. Finals (Texas Motorplex map) 426 win
Rich Ciglar 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 426 Win
Rich McKinney 5 NHRA Northwest Nationals (Pacific Raceways map) 426 Runner-Up
Richard Newman 5 IHRA Division 2 ET Finals (Bluegrass Raceway, Inc. map) 426 win
Richard Payne 5 IHRA Sportsman Spectacular (Maryland International Raceway map) 426 Runner-Up
Rick Justice 5 IHRA Division 2 ET Finals (Montgomery Motorsports Park map) 426 win
Rick Schneider 5 Pittsburg Silver Mine 10's (Pittsburgh Raceway Park map) 426 Runner-Up
Rick Takahashi 5 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 426 Runner-Up
Riley Ledbetter 5 NHRA Thunder Valley Nationals (Bristol Dragway map) 426 Runner-Up
Rob Leipzinger 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 426 Runner-Up
Rob Willis 5 NHRA Fram Autolite Nationals (Infineon Raceway map) 426 Runner-Up
Robbie Hudlow 5 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 426 Runner-Up
Rodney Thompson 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 426 Runner-Up
Roger Keeling 5 NHRA Summit Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 426 Runner-Up
Roger Rhodes 5 St. Patti's Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 426 Win
Ronnie Courtney 5 NHRA 4-Wide Nationals (Zmax Dragway map) 426 Runner-Up
Royce Freeman 5 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 426 Runner-Up
Ryan Giacone 5 NHRA Arizona Nationals (Firebird International Raceway map) 426 Runner-Up
Ryan Roberts 5 NHRA SuperNationals (Old Bridge Raceway Park map) 426 Runner-Up
Ryan Smith 5 NHRA Division 7 ET Finals (Las Vegas Motor Speedway map) 426 win
Sam Porciau 5 NHRA US Nationals (Lucas Oil Raceway map) 426 Runner-Up
Scott Cowles 5 NHRA Summer Nationals (Heartland Park Topeka map) 426 Runner-Up
Scott Lemen 5 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 426 Runner-Up
Shane Vicknair 5 NHRA Cajun Sportsnationals (No Problem Raceway map) 426 Runner-Up
Steve Alford 5 St. Patti's Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 426 Runner-Up
Steve Sisko 5 Thunder in the Hills (Numidia Dragway map) 426 Win
Steve Stuart 5 NHRA Division 6 ET Finals (Firebird Raceway map) 426 win
Steve Taylor 5 Turkey Classic (Kil-KareDragway map) 426 win
Steve Witherow 5 AA Auto Salvage Mega Bucks Weekend (Atco Raceway map) 426 Runner-Up
Tammy Lovitt 5 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 426 win
Tanner Zwetow 5 IHRA Division 5 E.T. Finals (US131 Motorsports Park map) 426 win
Tarrell Singler 5 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 426 win
Terry Johnson 5 NHRA Lucas Oil Nationals (Brainerd International Raceway map) 426 Runner-Up
Tim Butler 5 Bradenton 5 Day Bracket Championships (Bradenton Motorsports Park map) 426 win
Timmy Diorio, Jr. 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 426 win
Todd Berry 5 $5,000 Race (I-22 Motorsports map) 426 Win
Tom Harhart 5 NHRA Division 1 ET Finals (U.S. 13 Dragway map) 426 win
Tom McBride 5 NHRA Pacific Sportsnationals (Auto Club Fontana map) 426 Runner-Up
Tom Pappas 5 NHRA Winternationals (Auto Club Fontana map) 426 Runner-Up
Tommy Strickland 5 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 426 Runner-Up
Tony Mandella 5 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 426 Runner-Up
Tony Trimp 5 NHRA Division 7 ET Finals (Las Vegas Motor Speedway map) 426 win
Tracy Muchner 5 No Box Nationals (Muncie Dragway map) 426 Win
Tracy Sons 5 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 426 Runner-Up
Travis Eaton 5 $5,000 Race (Huntsville Dragway map) 426 win
Travis Lastor 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 426 win
Tyler French 5 IHRA Division 2 ET Finals (Bluegrass Raceway, Inc. map) 426 win
Vic Ellinger 5 Bottom Bulb Extravaganza (Pacemakers Dragway map) 426 Win
Vinnie Cicerale 5 Superbucks (Numidia Dragway map) 426 Win
Vinny Dimino 5 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 426 Win
Wayde Samuel 5 NHRA Mile High Nationals (Bandimere Speedway map) 426 Runner-Up
Wayne Tindle 5 10 Grand Slam (Richmond Dragway map) 426 Runner-Up
Will Crawford 5 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 426 win
Will Kivett 5 $5K Doubleheader (Maryland International Raceway map) 426 Win
Adam Chioda 4 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 612 Runner-Up
Al Kenny 4 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 612 Win
Andy Horne 4 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 612 Runner-Up
Art Congdon 4 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 612 Win
Austin Cowan 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 612 Runner-Up
BJ Bianchi 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 612 Runner-Up
Blake Williams 4 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 612 Runner-Up
Bob Barnes 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 612 Runner-Up
Brian Preszler 4 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 612 Runner-Up
Bubba Rogers 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 612 Runner-Up
Dave Polichena 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 612 Runner-Up
David Hunt 4 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 612 Runner-Up
David Simmons 4 NHRA Division 2 LODRS (Zmax Dragway map) 612 Runner-Up
Don Garbinski 4 NHRA Division 2 LODRS (Zmax Dragway map) 612 Runner-Up
Don Hansen 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 612 Runner-Up
Garth Giroux 4 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 612 Win
Jacob Elrod 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 612 win
James Monroe 4 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 612 Win
Jason DeForrest 4 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 612 Runner-Up
Jason Hoff 4 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 612 Runner-Up
Jason Owens 4 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 612 Win
Jeffrey Miller 4 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 612 win
Joe Roubicek 4 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 612 Win
Joe Teuton 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 612 Runner-Up
Joel Covington 4 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 612 Runner-Up
Lee Zane 4 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 612 Runner-Up
Mark Payne 4 IHRA Division 9 Pro-Am (Mooresville Dragway map) 612 Runner-Up
Matt Levatino 4 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 612 Runner-Up
Mick Alley 4 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 612 Runner-Up
Mike Sowards 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 612 Runner-Up
Mike Walter 4 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 612 win
Nick Womack 4 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 612 win
Norm Williams 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 612 Runner-Up
Randy Johnson 4 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 612 win
Richard Mace 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 612 win
Rick McDonough 4 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 612 w
Robbie Draughon 4 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 612 Runner-Up
Robby Lopez 4 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 612 Runner-Up
Rock Haas 4 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 612 Runner-Up
Shawn Fricke 4 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 612 Runner-Up
Steve Apted 4 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 612 win
Teddy Bryant 4 JEGS Summer Door Car Shootout (I-57 Dragstrip map) 612 Runner-Up
Thomas Marlow 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 612 Runner-Up
Timmy Roe 4 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 612 Win
Todd Hohn 4 Big Bucks (Byron Dragway map) 612 Runner-Up
Tony Gray 4 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 612 win
Ty Casey 4 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 612 Win
Vernon Rowland 4 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 612 Runner-Up
Aaron Kinard 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 660 Runner-Up
AJ Thomson 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 660 Win
Anatol Denysenko 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 660 win
Bernie Polvadore 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 660 win
Bill Riddle 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 660 Runner-Up
Billy Graham 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 660 win
Billy Pires 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 660 win
Bob Johnson 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 660 Win
Bob Lowry 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Bob Woodruff 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 660 Win
Brad Norrod 3 Memorial Classic (Middle Tennessee Dragway map) 660 Runner-Up
Brad Zaskowski 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 660 win
Bradley Snowball 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 660 Win
Brent Bratsen 3 NHRA Division 3 LODRS (Heartland Park Topeka map) 660 win
Brett Van Brocklin 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 660 Win
Brian Crumpler 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 660 Win
Brian Leibee 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 660 Runner-Up
Brock Green 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 660 win
Bruce Ward 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 660 Win
Bryan Chaney 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 660 win
Bryan Richardson 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Bryan Worner 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 660 Win
Byron Latino 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 660 Runner-Up
Chad Morrison 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 660 Win
Charlie Robinson 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 660 Runner-Up
Chris Brown 3 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 660 Runner-Up
Chris Butcher 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 660 win
Chris Flynn 3 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Chris Forsyth 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 660 Win
Chris Knudson 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 660 win
Chris Stout 3 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 660 Runner-Up
Chris Webb 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 660 w
Chuck Beach 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 660 win
Chuck Hawk, Jr. 3 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 660 Runner-Up
CJ McDonald 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Mooresville Dragway map) 660 Win
Clark Mundt 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 660 Win
Cody Phillips 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 660 Win
Corey Manuel 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 660 win
Corey Taylor 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 660 win
Cory Lytle 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 660 win
Curt Stewart 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 660 Win
Dan Condon 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 660 win
Dan Varn 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 660 win
Dane Lachelt 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 660 Win
Danny Leibham 3 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 660 win
Danny Liebham 3 NHRA Division 4 LODRS (Maple Grove Raceway map) 660 Win
Darcy Clarke 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 660 Win
Darrin O'Connor 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 660 Win
Dave Marcus, Jr. 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 660 Win
Dave Slatten 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 660 Win
Dave Stobbe 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 660 Win
David Adams 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 660 Win
David Bridgewater 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 660 Win
David Polichena 3 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 660 Win
Dean Norton 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Mooresville Dragway map) 660 Win
Del Cox, Jr. 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 660 win
Dick Kincaid 3 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 660 Win
Don Aydelott 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 660 Win
Don Speer 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 660 win
Donn Rhode 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 660 Win
Donnie Durenberger 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 660 Win
Doug Burks 3 Memorial Classic (Middle Tennessee Dragway map) 660 Runner-Up
Dudley Gee 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 660 win
Dustin Long 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 660 Win
Dwight Pyle 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 660 Runner-Up
Eddie Bolton 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 660 win
Eddie Longhany 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 660 Win
Emmett McKillop 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 660 Win
Emmitt McKillop 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 660 win
Eric Sandlin 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 660 Win
Flip Payne 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 660 Runner-Up
Frank Douglass 3 Megabucks (I-57 Dragstrip map) 660 Final Split
Garnet Rose 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 660 Runner-Up
Gary Bobbit 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 win
Gary Coccaro 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 660 Win
Gary Federico 3 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 660 Win
Gary Waldo 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 660 Win
Gene Lynn 3 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 660 Runner-Up
George Ebel 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 660 Win
George Williams 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 660 Win
Gerry Rolheiser 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 660 Runner-Up
Gilmer Hinshaw 3 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 660 Win
Glen Crane 3 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 660 Win
Glen DeMenge 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 660 Win
Glenn Teets, Jr. 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 660 Win
Greg Brotherton 3 Labor Day $5K (Prescott Raceway map) 660 Final Split
Greg Coffman 3 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 660 Final Split
Greg Grundman 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 660 Win
Greg Hill 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 660 Win
Howard Michael 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 660 Runner-Up
J.B. Strassweg 3 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 660 win
J.J. Jablonski 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 660 Win
Jack Reome 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 660 Win
Jack Schnitzer 3 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 660 Runner-Up
Jack Trussell 3 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 660 Runner-Up
Jacob Slinger 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 660 Runner-Up
Jake Sealey 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 660 win
James Albertson 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 660 win
James Noel 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 660 win
James Sorenson, Jr. 3 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 660 Runner-Up
Jamie Holston 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 660 Win
Jamie Southards 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Mooresville Dragway map) 660 Win
Jason Brink 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 660 Win
Jason Menton 3 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 660 Runner-Up
Jason Satterly 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 win
Jay Neville 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 660 win
Jeff Brotherton 3 Labor Day $5K (Prescott Raceway map) 660 Final Split
Jeff Dona 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 660 Win
Jeff Geramer 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 660 Win
Jeff Longhany 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 660 Win
Jeff Sobczynski 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 660 Win
Jeff Spierling 3 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 660 win
Jeff Strickland 3 $5,000 Race (I-22 Motorsports map) 660 Runner-Up
Jeff Taylor 3 NHRA Division 4 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 660 win
Jeff Tripp 3 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 660 win
Jeffrey Barker 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 660 Win
Jeremy Preston 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 660 Win
Jerry Silveus 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Jesse Sanderson 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 660 Runner-Up
Jim Boburka 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 660 win
Jim Boudreau 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 660 win
Jim Prevo 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 660 win
Jimmy Daniel 3 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 660 Win
Jimmy Holzman 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 660 Win
Joe Bauman 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Joe Puleo 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 660 Win
Joel Warren 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 660 win
John Bycroft 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 660 Win
John Cira 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 660 Runner-Up
John Dalrymple 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 660 Win
John Hochstedler 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 660 Win
John Lewis 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 660 Runner-Up
John Lovins 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 win
John Miller 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 660 win
John Pizzo 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 660 Runner-Up
John Prime 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 660 Win
John Rollins 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 660 win
Jon Bradford 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 660 Win
Josh Epperson 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 win
Justin Jenkins 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 660 Win
Kara Stricher 3 IHRA TOC Qualifier (Pittsburgh Raceway Park map) 660 Runner-Up
Karla Rhodes 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 660 Win
Katie Sepanek 3 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 660 Win
Ken Bolle 3 IHRA Nitro Jam (Southwestern International Raceway map) 660 Runner-Up
Ken MacNicol 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 win
Ken Webb 3 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 660 Runner-Up
Kenny Burgess 3 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 660 Win
Kirk Morgan 3 IHRA Nitro Jam (San Antonio Raceway map) 660 Runner-Up
Kolby Sasich 3 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 660 win
Larry Demers 3 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 660 Win
Larry Hodge 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 660 Win
Larry Zavala, Jr. 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 660 Win
Lee Neal 3 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 660 Runner-Up
Leo Zynda 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 660 Win
LeRoy Payne 3 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 660 Final Split
Lisa Marg 3 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 660 Win
Lloyd Fulton 3 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 660 win
Marion Stephenson 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 660 Win
Mark Buttrum 3 Megabucks (I-57 Dragstrip map) 660 Final Split
Mark Ellis 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 660 Win
Mark Hovorka 3 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 660 Win
Mark Powers 3 IHRA Nitro Jam (State Capitol Raceway map) 660 Runner-Up
Mark Shiers 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 660 Win
Mark Sievers 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 660 Runner-Up
Mark Tyacke 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 660 Runner-Up
Mark Young 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 660 Win
Matt Beer 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 660 Win
Matt Schurman 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 660 win
Matt Woodard 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 660 Win
Matthew McDaniel 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 660 Win
Michael Dalrymple 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 660 Win
Michael Mims 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 660 win
Michael Otis 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 660 Win
Michael Volkman 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 660 Win
Michelle Walker 3 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 660 win
Mike Cobb 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 660 Win
Mike Cotten 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 660 Win
Mike Ficacci 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 660 win
Mike Hilsendager 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 660 win
Mike Loge 3 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 660 w
Mike Peach 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 660 Runner-Up
Mike Pearson 3 IHRA TOC Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 660 Runner-Up
Mike Thompson 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 660 Win
Monte Green 3 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 660 Win
Monty Bogan, Jr. 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 660 Win
Natasha Chernuk 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 660 Runner-Up
Nik Downing 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 660 Win
P.W. Hilling 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 660 win
Pat Fitzpatrick 3 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 660 win
Paul Brown 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 660 Win
Paul Schultz 3 IHRA Nitro Jam (Palm Beach International Raceway map) 660 Runner-Up
Peter Saruga 3 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 660 Win
Phil Combs 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 Runner-Up
Randal Olynyk 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 660 win
Randall Klein 3 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 660 Win
Randy Kelley 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 win
Ray Balian 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 660 Win
Rich Pica 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 660 Win
Richard Campbell 3 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 660 win
Richard Okerman 3 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 660 Win
Richard Ortegon 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 660 Win
Rick Baad 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Rick McKinney 3 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 660 Win
Rick Twitchell 3 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 660 Win
Ricky Clark 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 win
Ricky Shipp 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 660 Win
RL Smith 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 660 Win
Robert Park 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 660 Win
Rod Ferris 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 660 win
Roger Hall 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 660 Win
Roger Kato 3 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 660 Win
Ronnie Davis 3 JEGS All-Stars (Route 66 Raceway map) 660 Runner-Up
Rudy Matthews 3 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 660 Win
Sal DaMico 3 IHRA TOC Qualifier (Immokalee Regional Raceway map) 660 Runner-Up
Sara Bayus 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 660 Win
Scooter Hampton 3 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 660 win
Scott Barker 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 660 Win
Scott Cook 3 $5,000 Race (Sikeston Drag Strip map) 660 Final Split
Scott Davis 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 660 Win
Scott Jahren 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 660 Runner-Up
Scott Luken 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 660 Win
Scott Mackie 3 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 660 Win
Scott Turnbough 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 660 Win
Shane Thompson 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 660 Win
Shawn Harp 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 660 Win
Shawn Herbst 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 660 win
Shawn Kennedy 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 660 Win
Stacy Hall 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 660 Win
Stefan Kondolay 3 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 660 Runner-Up
Sterling Simmons, Jr. 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 660 Win
Steve Hoyt 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Steve Martel 3 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 660 Win
Steve Muller 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 660 Win
Steve Szupka 3 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 660 Win
Steve Theodor 3 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 660 win
Terry Logan 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 660 win
Thomas Fletcher 3 IHRA Nitro Jam (Grand Bend Motorplex map) 660 Runner-Up
Tim Boise 3 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 660 Win
Tim Hebert 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 660 Win
Tim Watson 3 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 660 Win
Tim West 3 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 660 Win
Todd Barton 3 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 660 Win
Todd Morse 3 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 660 Win
Todd Patterson 3 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 660 Win
Todd Robinson 3 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 660 win
Tom Blincoe 3 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 660 win
Tom Koenan 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 660 win
Tom Manfred 3 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 660 win
Tom Rakowski 3 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 660 win
Tom Skjonsberg 3 IHRA Nitro Jam (Castrol Raceway map) 660 Runner-Up
Tommy Kelley 3 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 660 Win
Tommy Mattingly 3 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 660 Win
Tony Atchinson 3 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 660 Win
Tony Whitehead 3 IHRA Nitro Jam (US131 Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Trampus Stewart 3 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 660 Runner-Up
Travis Balough 3 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 660 Win
Travis Nygaard 3 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 660 Win
Travis Theobold 3 IHRA Nitro Jam (Rocky Mountain Raceways map) 660 Runner-Up
Trevor Denton 3 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 660 Win
Tyrone Graham 3 IHRA TOC Qualifier (Piedmont Dragway map) 660 Runner-Up
Val Torres, Jr. 3 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 660 Win
Wade Townsend 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 660 Runner-Up
Wallace Dent 3 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 660 win
Will Harrison 3 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 660 Win
Willie Mylin 3 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 660 Win
A.J. Buchanan 2 No Box Nationals (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 925 Runner-Up
Adam Leconta 2 Southern Survival Shootout (Castrol Raceway map) 925 Runner-Up
Alphonse Dimino 2 NHRA Division 1 ET Finals (U.S. 13 Dragway map) 925 Runner-Up
Bill Maroun 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 925 Runner-Up
Bobby Spence 2 Raider ET Challenge (Maryland International Raceway map) 925 Runner-Up
Brad Ford 2 $5,000 Race (I-22 Motorsports map) 925 Runner-Up
Brad Young 2 NHRA Division 4 E.T. Finals (Texas Motorplex map) 925 Runner-Up
Brett Miles 2 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 925 Runner-Up
Brian Brown 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 925 Runner-Up
Brian Cirredu 2 No Box Nationals (Muncie Dragway map) 925 Runner-Up
Brian McLaughlin 2 Raider ET Challenge (Maryland International Raceway map) 925 Runner-Up
Brian Mullaney 2 Jim Harrington Memorial Footbrake Classic (Cecil County Dragway map) 925 Runner-Up
Carl Anderson 2 NHRA Division 5 E.T. Finals (Brainerd International Raceway map) 925 Runner-Up
Charley Caldwell 2 Bluegrass Ken-Mor Nationals (Mt. Park Dragway map) 925 Runner-Up
Chris Burrell 2 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 925 Runner-Up
Chris Doughty 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 925 Runner-Up
Chris Fann 2 $5,000 Race (U.S. 43 Raceway Park map) 925 Runner-Up
Chris Wood 2 $5k Footbrake (Holiday Raceway map) 925 Runner-Up
Chuck Sanders 2 IHRA Division 2 ET Finals (Bluegrass Raceway, Inc. map) 925 Runner-Up
Cody Anderson 2 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 925 Runner-Up
Dale Smith 2 Raider ET Challenge (Maryland International Raceway map) 925 Runner-Up
Danny Goates 2 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 925 Runner-Up
Darius Poitier 2 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 925 Runner-Up
Dave Antinori 2 St. Patti's Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 925 Runner-Up
Dave Dahlem 2 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 925 Runner-Up
Dave Wilson 2 NHRA Division 6 ET Finals (Firebird Raceway map) 925 Runner-Up
David Antinori 2 IHRA Division 9 E.T. Finals (Rockingham Dragway map) 925 Runner-Up
David Barr 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Mooresville Dragway map) 925 Runner-Up
David Barton 2 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 925 Runner-Up
David Bradley 2 IHRA Division 2 ET Finals (Bluegrass Raceway, Inc. map) 925 Runner-Up
David Dale 2 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 925 Runner-Up
David Meador 2 Fall Footbrake Frenzy (Costal Plains Dragway map) 925 Runner-Up
David Rastad 2 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 925 Runner-Up
Don Gatlin 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 925 Runner-Up
Donna Nelson 2 Raider ET Challenge (Maryland International Raceway map) 925 Runner-Up
Donnie Turner 2 Iron Man Classic (Middle Tennessee Dragway map) 925 Runner-Up
Doug Farace 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 925 Runner-Up
Doug Gregory 2 No Box Iron Man Shootout (Middle Tennessee Dragway map) 925 Runner-Up
Doug Woody 2 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 925 Runner-Up
Dylan Lee 2 NHRA Division 4 E.T. Finals (Texas Motorplex map) 925 Runner-Up
Ed Van Der Kooi 2 NHRA Division 6 ET Finals (Firebird Raceway map) 925 Runner-Up
Emily Volkman 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 925 Runner-Up
Ernie Knight 2 IHRA Division 2 ET Finals (Carolina Dragway, Inc. map) 925 Runner-Up
Everette Keesley 2 NHRA Division 4 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 925 Runner-Up
Gary Faulkner 2 IHRA Division 4 E.T. Finals (Dallas Raceway map) 925 Runner-Up
Gene Drogan 2 PBIR 5-Day Championships (Palm Beach International Raceway map) 925 Runner-Up
Gene Steele 2 Southern Survival Shootout (Music City Raceway map) 925 Runner-Up
Gordie Stevens 2 IHRA Division 3 E.T. Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 925 Runner-Up
Gordon Herman 2 $5K Doubleheader (Maryland International Raceway map) 925 Runner-Up
Harry Albrecht, Jr. 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 925 Runner-Up
Jack Mauldin, Jr. 2 NHRA Division 4 E.T. Finals (Texas Motorplex map) 925 Runner-Up
Jack Ward 2 NHRA Division 6 ET Finals (Firebird Raceway map) 925 Runner-Up
James Hinkle 2 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 925 Runner-Up
James Pahl 2 IHRA Division 6 E.T. Finals (Castrol Raceway map) 925 Runner-Up
James Ring 2 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 925 Runner-Up
James Wyatt 2 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 925 Runner-Up
Jason Claytor 2 Bluegrass Ken-Mor Nationals (Mt. Park Dragway map) 925 Runner-Up
Jeff Gatlin 2 NHRA Division 2 ET Finals (Silver Dollar Raceway map) 925 Runner-Up
Jeff LaSalle 2 NHRA Division 7 ET Finals (Las Vegas Motor Speedway map) 925 Runner-Up
Jeffrey Seither 2 NHRA Division 3 E.T. Finals (Lucas Oil Raceway map) 925 Runner-Up
Jerry Doughty 2 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 925 Runner-Up
Jerry Williams 2 IHRA Division 1 E.T. Finals (Farmington Dragway map) 925 Runner-Up
Jesse Adams 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 925 Runner-Up
Jim Hunter 2 Tenn-Tuck Triple Crown (Beech Bend Raceway Park map) 925 Runner-Up
Jim Noben 2 NHRA Division 5 E.T. Finals (Brainerd International Raceway map) 925 Runner-Up
Joe Boner 2 IHRA Division 4 E.T. Finals (Dallas Raceway map) 925 Runner-Up
Joe Kittle 2 Big Money Race (Holly Springs Motorsports map) 925 Runner-Up
Joey Robertson, Jr. 2 No Box Nationals (Muncie Dragway map) 925 Runner-Up
John Bruce, Sr. 2 NHRA Division 1 ET Finals (U.S. 13 Dragway map) 925 Runner-Up
John Vance 2 IHRA Division 2 ET Finals (Montgomery Motorsports Park map) 925 Runner-Up
Johnny Cobb 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Mooresville Dragway map) 925 Runner-Up
Jon Irving 2 NHRA Division 7 ET Finals (Las Vegas Motor Speedway map) 925 Runner-Up
Jonathan Anderson 2 Super 7 Series (Montgomery Motorsports Park map) 925 Runner-Up
Justin Mason 2 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 925 Runner-Up
Keith Hunter 2 Racers Appreciation Race (E.T. Raceway map) 925 Runner-Up
Ken Jones 2 Megabucks (I-57 Dragstrip map) 925 Runner-Up
Kenny Underwood 2 Ultimate 64 Shootout (Edgewater Sports Park map) 925 Runner-Up
Kevin Bracey 2 Memorial Day Race (Amarillo Dragway map) 925 Runner-Up
Kevin Londerville 2 IHRA Division 5 E.T. Finals (US131 Motorsports Park map) 925 Runner-Up
Kevin Zaskowski 2 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 925 Runner-Up
Marilyn Wallace 2 IHRA Division 9 E.T. Finals (Rockingham Dragway map) 925 Runner-Up
Mark Bold 2 IHRA Division 6 E.T. Finals (Castrol Raceway map) 925 Runner-Up
Mark Taylor 2 Iron Man Classic (Middle Tennessee Dragway map) 925 Runner-Up
Michael Crumpler 2 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 925 Runner-Up
Michael Daymude 2 Door Car Nationals (Atco Raceway map) 925 Runner-Up
Michael Porcher 2 NHRA Division 4 E.T. Finals (Texas Motorplex map) 925 Runner-Up
Mike McKinney 2 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 925 Runner-Up
Mike Proctor 2 NHRA Division 7 ET Finals (Las Vegas Motor Speedway map) 925 Runner-Up
Mike Smith 2 IHRA Division 2 ET Finals (Montgomery Motorsports Park map) 925 Runner-Up
Mike Sturgill 2 Turkey Classic (Kil-KareDragway map) 925 Runner-Up
Mike Williams 2 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 925 Runner-Up
Nick Brener 2 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 925 Runner-Up
Paul Garant 2 IHRA Division 5 E.T. Finals (US131 Motorsports Park map) 925 Runner-Up
Paul Yerger 2 Thunder in the Hills (Numidia Dragway map) 925 Runner-Up
Phil Bryant 2 Hoosier Bracket Nationals (Bunker Hill Dragstrip map) 925 Runner-Up
Phil Wrobleski 2 IHRA Division 5 E.T. Finals (US131 Motorsports Park map) 925 Runner-Up
Phillip Bullock 2 St. Patti's Spring Fling (Costal Plains Dragway map) 925 Runner-Up
Ray Babb 2 IHRA Division 3 E.T. Finals (Pittsburgh Raceway Park map) 925 Runner-Up
Reggie Norris 2 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 925 Runner-Up
Ricky Baldwin 2 Thanksgiving Bracket Nationals (Las Vegas Motor Speedway map) 925 Runner-Up
Robbie Welch 2 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 925 Runner-Up
Rocky Akins 2 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 925 Runner-Up
Ryan Snipes 2 IHRA Division 2 ET Finals (Carolina Dragway, Inc. map) 925 Runner-Up
Scott Heintzman 2 NHRA Division 5 E.T. Finals (Brainerd International Raceway map) 925 Runner-Up
Shane Dougherty 2 Bonfire Nationals (Muncie Dragway map) 925 Runner-Up
Shannon Justice 2 Thanksgiving Moneyfest (Farmington Dragway map) 925 Runner-Up
Skip Latino 2 Great American Bracket Race (No Problem Raceway map) 925 Runner-Up
Steve Riggins 2 Bonfire Nationals (Muncie Dragway map) 925 Runner-Up
Steve Sperrone 2 Summer Shootout Series (Atco Raceway map) 925 Runner-Up
Steven Vancraeynest 2 NHRA Division 1 ET Finals (U.S. 13 Dragway map) 925 Runner-Up
Teddy Barlow 2 Hangover Nationals (Montgomery Motorsports Park map) 925 Runner-Up
Tim Cmar 2 Firecracker Nationals (Muncie Dragway map) 925 Runner-Up
Todd Zeller 2 SGMP Super Bucks Blast (South Georgia Motorsports Park map) 925 Runner-Up
Tom Williams 2 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 925 Runner-Up
Trevor Beard 2 NHRA Division 2 ET Finals (Silver Dollar Raceway map) 925 Runner-Up
Troy Fehring 2 Tulsa Tripleshot 20's (Tulsa Raceway Park map) 925 Runner-Up
Tyler Caheely 2 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 925 Runner-Up
Van Greer 2 NHRA Division 2 ET Finals (Silver Dollar Raceway map) 925 Runner-Up
A.J. Currie 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1043 Runner-Up
Alan Savage 1 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 1043 Runner-Up
Allen Firestone 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Andrew Pearce 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1043 Runner-Up
Andy Gregoire 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Anthony Bongiovanni 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Ashton Premer 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1043 Runner-Up
Becky McFadden 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1043 Runner-Up
Ben Line 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1043 Runner-Up
Bernice Parker 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Bill Chinn, Jr. 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Bill Lent 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1043 Runner-Up
Billy Thoman 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1043 Runner-Up
Bitsy Satterly 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Bob Richmond 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1043 Runner-Up
Brad Davis 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1043 Runner-Up
Brenda Hunter 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1043 Runner-Up
Brett Zampese 1 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 1043 Runner-Up
Brian Boose 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1043 Runner-Up
Brian Freeman 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1043 Runner-Up
Brian Funderburk 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Brian Phillips, Jr. 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1043 Runner-Up
Brian Shockley 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1043 Runner-Up
Bruce Duncan 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1043 Runner-Up
Bruce Johnson 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1043 Runner-Up
Bruce Thrift 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1043 Runner-Up
Byron Setters 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1043 Runner-Up
Calvin Hornes, Sr. 1 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Carey Long 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1043 Runner-Up
Carl Freeman 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1043 Runner-Up
Carl Schedde, Jr. 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Casey Plazier 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1043 Runner-Up
Charlene Gullett 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Charles Que Lattie 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1043 Runner-Up
Charlie Owens 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Charlie Yannetti 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1043 Runner-Up
Chris Newman 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1043 Runner-Up
Chris Totten 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Dunn-Benson Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Chuck Bohannon 1 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 1043 Runner-Up
Chuck Rose 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1043 Runner-Up
Clark Holroyd 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1043 Runner-Up
Cody Whitley 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1043 Runner-Up
Craig Addis 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1043 Runner-Up
Craig Cawte 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Craig Sullivan 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1043 Runner-Up
D.J. Raiser 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1043 Runner-Up
Dairld Wurtz 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1043 Runner-Up
Dale Freeman 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1043 Runner-Up
Dan Phelps 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1043 Runner-Up
Darren Morris 1 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 1043 Runner-Up
Darryl Mitchell 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1043 Runner-Up
Daryl Hemley 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Dave Morgan 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1043 Runner-Up
David Strain 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1043 Runner-Up
David Wakefield 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1043 Runner-Up
Debby DeGenova 1 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 1043 Runner-Up
Deborah Bogle 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Dennis Lund 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1043 Runner-Up
Derrick Sholar 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1043 Runner-Up
Dick Vandermeer 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1043 Runner-Up
Don Baxter 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1043 Runner-Up
Don Duke 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Donald Pate 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1043 Runner-Up
Donny Burleson 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Doug Gibson 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1043 Runner-Up
Doug Hobgood 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1043 Runner-Up
Doug Legner 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1043 Runner-Up
Doug Marsters 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1043 Runner-Up
Doug Wood 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1043 Runner-Up
Dwaine Ringguth 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1043 Runner-Up
Ed Breunig 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1043 Runner-Up
Ed McLeaft 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1043 Runner-Up
Eddy Plazier 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1043 Runner-Up
Edward Brooks 1 NHRA Division 1 LODRS (Atco Raceway map) 1043 Runner-Up
Edward Jirousek 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1043 Runner-Up
Edwardo Arvonio 1 NHRA Division 4 LODRS (No Problem Raceway map) 1043 Runner-Up
Eric Goulden 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1043 Runner-Up
Franco Cantusci 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1043 Runner-Up
Frank Altillo 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1043 Runner-Up
Fred Bartoli 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1043 Runner-Up
Fred Sommer 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1043 Runner-Up
Gene Clark 1 NHRA Division 7 LODRS (Infineon Raceway map) 1043 Runner-Up
Geoff Hughes 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1043 Runner-Up
George Forster 1 NHRA Division 1 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1043 Runner-Up
Gerard Milette 1 NHRA Division 1 LODRS (New England Dragway map) 1043 Runner-Up
Glenn Ferguson 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1043 Runner-Up
Gordon Alguire 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1043 Runner-Up
Grace Howell 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1043 Runner-Up
Graham Foster 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1043 Runner-Up
Greg Hehr 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Greg Lair 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Greg Rowe 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1043 Runner-Up
Harold Honeycutt 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1043 Runner-Up
Heather Robilotto 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1043 Runner-Up
Jarod Wilson 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1043 Runner-Up
Jarrod Granier 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Jason Richey 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Jay Slane 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1043 Runner-Up
Jeff Hefler 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Jeff Rabedeau 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1043 Runner-Up
Jeffrey Gillette 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1043 Runner-Up
Jerry Barker 1 NHRA Division 2 LODRS (Atlanta Dragway map) 1043 Runner-Up
Jess Dale 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Jim Devine 1 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 1043 Runner-Up
Jim LaBorde 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1043 Runner-Up
Jim Marshall 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Jimmy Hidalgo 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Joe Demarzo 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1043 Runner-Up
Joe Fisher 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1043 Runner-Up
John Glenn 1 NHRA Division 2 LODRS (Zmax Dragway map) 1043 Runner-Up
John Natale 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1043 Runner-Up
John Whitmore 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1043 Runner-Up
Johnny Duncan 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1043 Runner-Up
Jon Pellicone 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1043 Runner-Up
Jonathan Fiello 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1043 Runner-Up
Jordan Hooper 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Joseph Collier 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1043 Runner-Up
Joseph Mohana 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Joseph Tinsley 1 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 1043 Runner-Up
Judith Perrino 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Justin Albritton 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1043 Runner-Up
Justin Lamb 1 NHRA Division 7 LODRS (Auto Club Famoso Raceway map) 1043 Runner-Up
Kelly Cooke 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Ken Miele 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Ken Wells 1 NHRA Division 2 LODRS (Gainesville Raceway map) 1043 Runner-Up
Kenny Anderson 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1043 Runner-Up
Kevin Dyck 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1043 Runner-Up
Kevin MacNicol 1 NHRA Division 2 LODRS (Silver Dollar Raceway map) 1043 Runner-Up
Kevin Sexton 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1043 Runner-Up
Kevin Waller 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1043 Runner-Up
Kirk Wolf 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Kyle Fickler 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1043 Runner-Up
Kyle Lawrence 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1043 Runner-Up
Lance Trujillo 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1043 Runner-Up
Larry Cummings 1 NHRA Division 4 LODRS (Houston Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Larry Roedel 1 NHRA Division 2 LODRS (South Georgia Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Leonard Greathouse 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Les Feist 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1043 Runner-Up
Mandy Teets-Seal 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Richmond Dragway map) 1043 Runner-Up
Mark Alvey 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1043 Runner-Up
Mark Krupka 1 NHRA Division 3 LODRS (Route 66 Raceway map) 1043 Runner-Up
Mark Poole 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Marvin Strickland, Jr. 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1043 Runner-Up
Mary Meints 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1043 Runner-Up
Matt Weston 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1043 Runner-Up
Matthew Sam 1 NHRA Division 3 LODRS (Summit Motorsports Park / Norwalk map) 1043 Runner-Up
Max Tafoya 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1043 Runner-Up
Michael White 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1043 Runner-Up
Michelle Chiles 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1043 Runner-Up
Mike Blodgett 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1043 Runner-Up
Mike Cooper 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1043 Runner-Up
Mike Harbaugh 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1043 Runner-Up
Mike Hiatt 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1043 Runner-Up
Mike Kritzky 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1043 Runner-Up
Mike Morris 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Mt. Park Dragway map) 1043 Runner-Up
Mike Parmenter 1 NHRA Division 6 LODRS (Pacific Raceways map) 1043 Runner-Up
Mike Town 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1043 Runner-Up
Myra Silvia 1 NHRA Division 7 LODRS (Top Gun Raceway map) 1043 Runner-Up
Nick Karas 1 IHRA Division 3 Pro-Am (Pittsburgh Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Nick Willard 1 NHRA Division 1 LODRS (Lebanon Valley Dragway map) 1043 Runner-Up
Norman LaPointe 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1043 Runner-Up
Norman Marsden 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Pat McNally 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1043 Runner-Up
Pete Peery 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Phillip Hilling 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1043 Runner-Up
Randolph Scott 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1043 Runner-Up
Randy Phillips 1 NHRA Division 4 LODRS (Maple Grove Raceway map) 1043 Runner-Up
Ray Weinstein 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1043 Runner-Up
Rex Davis 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1043 Runner-Up
Rich Smith 1 NHRA Division 5 LODRS (SRCA Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Richard Kurth 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1043 Runner-Up
Rick Dearinger 1 NHRA Division 6 LODRS (Mission Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Rick Shipp 1 NHRA Division 3 LODRS (Mid Michigan Motorplex map) 1043 Runner-Up
Rob McKinley 1 NHRA Division 4 LODRS (Thunder Valley Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Rob Turkal 1 NHRA Division 5 LODRS (Tri-State Raceway map) 1043 Runner-Up
Robert Cruzen 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Rock Running 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1043 Runner-Up
Rod Souza 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Roger Weaver 1 NHRA Division 3 LODRS (Lucas Oil Raceway map) 1043 Runner-Up
Ron Parness 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1043 Runner-Up
Ron Wotjkiewicz 1 NHRA Division 5 LODRS (Heartland Park Topeka map) 1043 Runner-Up
Russ Denmark 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1043 Runner-Up
Ryan McDonnell 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Sam Pourciau 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1043 Runner-Up
Sandy Wilkins 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Carolina Dragway, Inc. map) 1043 Runner-Up
Scott King 1 NHRA Division 2 LODRS (Zmax Dragway map) 1043 Runner-Up
Scott Macy 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1043 Runner-Up
Scott Taylor 1 IHRA Division 6 Pro-Am (Castrol Raceway map) 1043 Runner-Up
Shane Molinari 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Shannon Roberts 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Mooresville Dragway map) 1043 Runner-Up
Steve Couch 1 NHRA Division 7 LODRS (Firebird International Raceway map) 1043 Runner-Up
Steve Fields 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Steve Johnson 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1043 Runner-Up
Steve Reynolds 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1043 Runner-Up
Steve Yonikus 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Steven Fields 1 NHRA Division 3 LODRS (National Trail Raceway map) 1043 Runner-Up
Steven Hall 1 NHRA Division 4 LODRS (Texas Motorplex map) 1043 Runner-Up
Steven Schmidt 1 IHRA Division 3 Pro-Am (US131 Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Ted Barnes 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1043 Runner-Up
Terry Sullivan 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Terry Tarrance 1 NHRA Division 3 LODRS (Beech Bend Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Terry Wilcox 1 NHRA Division 6 LODRS (Spokane County Raceway map) 1043 Runner-Up
Tim Andersen 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1043 Runner-Up
Tim Mosbek 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1043 Runner-Up
Tim Nimmo 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Palm Beach International Raceway map) 1043 Runner-Up
Tim Wilson 1 IHRA Division 4 Pro-Am (Dallas Raceway map) 1043 Runner-Up
Todd Fricke 1 NHRA Division 5 LODRS (Bandimere Speedway map) 1043 Runner-Up
Todd Neilsen 1 NHRA Division 5 LODRS (Cordova Dragway Park map) 1043 Runner-Up
Todd Schumert 1 IHRA Division 4 Pro-Am (State Capitol Raceway map) 1043 Runner-Up
Tom Armanino 1 NHRA Division 6 LODRS (Champion Raceway map) 1043 Runner-Up
Tom Williams 1 NHRA Division 6 LODRS (Woodburn Dragstrip map) 1043 Runner-Up
Tommy Gaynor 1 NHRA Division 6 LODRS (Firebird Raceway map) 1043 Runner-Up
Tommy Johns 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Maryland International Raceway map) 1043 Runner-Up
Tony Fabiano 1 IHRA Division 1 Pro-Am (Skyview Drags map) 1043 Runner-Up
Tracy Eddins 1 IHRA Division 9 Pro-Am (Farmington Dragway map) 1043 Runner-Up
Travis Womble 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Darlington Dragway map) 1043 Runner-Up
Trsita Henderson 1 NHRA Division 4 LODRS (Tulsa Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Van Arnold 1 IHRA Division 4 Pro-Am (San Antonio Raceway map) 1043 Runner-Up
Vince Costa 1 NHRA Division 2 LODRS (Bradenton Motorsports Park map) 1043 Runner-Up
Vince Dalluge 1 NHRA Division 7 LODRS (Las Vegas Motor Speedway map) 1043 Runner-Up
W.H. Mills 1 IHRA Division 3 Pro-Am (London Dragway map) 1043 Runner-Up
Warren Ferrese 1 NHRA Division 1 LODRS (Old Bridge Raceway Park map) 1043 Runner-Up
Wayne Bogle 1 IHRA Division 2 Pro-Am (Immokalee Regional Raceway map) 1043 Runner-Up
William Goldammer 1 NHRA Division 5 LODRS (Brainerd International Raceway map) 1043 Runner-Up




This web site remains property and copyright of This is Bracket Racing 2017